תוצאות האמת – אובמה אחד ניצח, האחר הפסיד

לפי תוצאות האמת בוואלה! יש לנו ברקת בירושלים. אני לא מאושר מהגליץ' בנושא השכונה בענתא, ואני מקווה שלא נצטרך לשמוע בענין הזה. אני מקווה שהאיש הזה, התקווה הלבנה הגדולה שלנו, יוכל לגרום לעיר לחזור טיפה למסלול הגיוני. זה לא יקרה ב4 שנים, אבל לפחות יעצור את ההתדרדרות. אם היתה עבודה בעיר אולי הייתי חוזר לגור שם, אבל ירושלים היא כבר שנים עיירת הפיתוח הגדולה בארץ, וזה לא צחוק.

לעומת זאת האובמה התל-אביבי הפסיד שם בבחירות. חתך הצעירים השוכרים הראה הרבה התלהבות, אבל לא המשכירים שאצלם הם נאלצים לגור. אין לי הסבר לעיוורון הזה של התל אביבים לצורך בהעפת הבריון הזה מכיסאו. אולי אם "עיר לכולנו" היו שמים בראש הרשימה אדם עם פחות דעות קדומות דבוקות לתדמיתו זה היה משנה, אבל עכשיו מאוחר מדי לתהות בענין. אני מקווה לפחות שחנין יעיר לכולנו יצליחו לבצר את חולדאי מלעשות שטויות גדולות מדי בקדנציה הקרובה, ויטו את הכף בכל זאת.

ואני? לא הצבעתי. אני גר בחור שאין לי מושג מי היה בו ראש המועצה הקודם ומי ראוי להכנס, ומה ההבדלים ואפילו מה הנושאים. הייתי נשאר רשום בירושלים, אבל הבירוקראטיה הכריחה אותי לעקור את שורשי רשמית גם במשרד הפנים. לעומת זאת היתה לי כאן אובמה מקומית, שהפסידה בבחירות.

קרן אובמה-כצמן רצה באבן יהודה
קרן אובמה-כצמן רצה באבן יהודה

הברושור הזה נדחף תחת מגבי מכוניתי לפני שלושה ימים ועוד עותק שלו הושלך על הדשא, ובדומה גם שני ברושורים של מתמודד אחר. ברור לי ששניהם לא דוגלים בירוק, איכות הסביבה ונקיון עם קמפיין שכזה. אני מקווה שכמויות הברושורים הכרומו שאינם ניתנים למחזור לא מטנפות את מקומותיהם של הקוראים אחרי הבחירות :-(

2 Replies to “תוצאות האמת – אובמה אחד ניצח, האחר הפסיד”

  1. רק תיקון אחד, או למען האמת פרט משלים: דב חנין כבר הודיע שהוא חוזר לכנסת. אני לא יודע אם זה אומר שהוא יתחיל לכהן גם במועצת עיריית תל אביב. מעניין יהיה לראות אם האיש אכן יעשה את הדבר הנכון, ויישב במועצה, ולו בשביל להראות לחולדאי שיש לו אופוזיצייה לוחמת.

    אם חנין יחליט לוותר על ה"תענוג" שבישיבה בעיריית תל אביב – תהא זו הוכחה ניצחת לחבר'ה של חולדאי, שחנין היה לא יותר מטרנד חולף, ושלא באמת היה אכפת לו מהעיר הזו.

Leave a Reply