חתמתם כבר? או-טו-טו מצביעים!

היום ומחר מתקיים קמפיין גיוס חברי כנסת להצבעה נגד חוק המאגר הביומטרי (הרבה מידע בפייסבוק לצערי, כך שלי ולאחרים אין גישה, אבל אתם יכולים להציץ במטה ובאתר המידע הנוסף).

בד"כ אני לא אוהב את אתר עצומה, אבל הפעם אני אומר לכם שאני רואה שרשימת החותמים אכן מוגשת בצורה נאותה לאנשים הנכונים. רוצו לחתום עוד היום!

4 תגובות בנושא “חתמתם כבר? או-טו-טו מצביעים!”

 1. החתימה על העצומות האלה היא חסרת משמעות.

  וגם כתיבת הפוסט העשרת אלפים בבלוג שלכם (מכוון לקוראי הבלוג לא לעירא)
  שרק מוכיחה לכל מי שרוצה לחשוב כך שזה מאבק של גיקים נגד שאר הציבור, המיוצג לכאורה נאמנה עי שטרית.

  אם מישהו באמת רוצה לעזור ולא רק לנקות את המצפון, שיצור קשר עם המארגנים וייקח על עצמו לפנות ישירות בטלפון ומייל לחברי כנסת מתנדנדים (אין טעם לטלפן למאיר שטרית), לפי המודל של המאבק בהפרטת הקרקעות.

  אל תגידו אני בלוגר, תגידו אני סטודנט, אני מתכנתת, אני עובד סוציאלי וכו'

  מטה המאבק בהפרטה עשה מעשה שאני לא אוהב ופרסם באתרו את המס' הניידים של הח"כים מהקואליציה. לשימושכם

  בהצלחה

 2. האם קראת עד הסוף את מה שכתבתי?

  אני נמצא ברשימת התפוצה של מטה המאבק, אני עוזר לארגן אותו בזמני המוגבל, וזה אומר למשל לשבת להתקשר היום אישית לעושרים הפרלמנטריים ולחברי הכנסת ולשכנע אותם, ואם הם מבקשים את רשימת החותמים אני גם שולח אותה, אז כן, היא משמשת לדבר האמיתי, וכן, אנחנו צריכים שם שמות. זה לא אידאלי, אבל זה יותר טוב מכלום כרגע.

  התנגדתי בבלוג לעצומות אחרות באתר ההוא בעבר, כי יש כאלו שקמו ונעלמו בן לילה – מישהו זרק את העצומה לאתר ואמר "ותשלחו את זה לכל חברי הכנסת!". זה לא אקטיביזם. אבל כאן יש קבוצה שאכן לוקחת בעצמה את העצומה ומגישה אותה ביד לח"כים.

 3. קודם כל מה שכתבת בתגובה על זה שאתה מרים טלפונים חשוב יותר מכל הפוסט.
  זה שכנע אותי ללכת לחתום.
  למה כתבתי "מכוון לקוראים ולא לעירא" כי לא התכוונתי אליך, אלא לאחרים שחושבים שחתימה על עצומה זה מספיק.

  אם רוצים שהעצומה הזו תהיה מכובדת ובאמת תוגש לח"כים צריך לעשות מעשה מפרך ונראה לכאורה כיריה ברגל ולמחוק ממנה חתימות בשמות פרטיים, חתימות כפולות וכו'. היעד "מיליון חתימות" הוא כמובן מטופש, אבל אם חלק נכבד מהן הוא "נטע" או "משה" – זה לא דבר שאתה רוצה להראות לחבר כנסת.

  התנסיתי בעבר בדבר כזה בקמפיין של עמותת סיכוי נגד הכנסת ליברמן לקואליציה (בימי אולמרט). עובדת של העמותה קיבלה ממני שמות של כדורגלני ביתר ועוד כל מיני שהתגנבו לתוך העצומה.

 4. על השאלה של למה פייסבוק ולמה עצומה.קו.יל אתה יכול לקרוא פה:
  http://ofek.biz/blog/archives/1203

  אני מקווה שכאשר יהיה רווח לנשום בו, אנחנו נוכל להקים מערך ניהול ידע נאות ותשתית לפעולה חברתית יותר מוצלחת מאשר הכלים החלקיים והבעייתיים האלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *