בוא, יא מניאק!

מסביר פנים ומעודד שיתוף פעולה, לא?

שני חברה פונים לאמני העולם שלא מגיעים מספיק לבקר אצלנו בגלל כסף או בטחון בדרך הפניה הערסית האחידה והמקובלת, אבל אני מקווה שהם יקשיבו :-)

אם היוזמה תביא אפילו אמן אחד זה יהיה מגניב ביותר, אבל מה שבטוח, עם אתר כזה ודומיין כזה, השיווק יבוא בחינם. בכיתי עשר דקות מצחוק כשראיתי את זה :-)

3 תגובות בנושא “בוא, יא מניאק!”

 1. עכשיו כל מה שצריך זה רק שמישהו אשכרה יקרא את זה (מיד אחרי שהוא כמובן ילמד לקרוא עברית, השפה השלטת בעולם המערבי כולו, כמובן), ואולי אז הוא גם יוכל להמשיך לזרוק עלינו.
  אה, כן – ואולי הגיע הזמן שמישהו ישתיק את החבר'ה האלה, כי במחירים שרשומים באתר הזה, מישהו באמת עלול לקרוא ולהביא לפה את ארקטיק מאנקיז ב-270 שקל (??!!) לכרטיס. לידיעת הקורא שוקי וייס.
  אני ממש לא מבין את העניין הזה. מה קרה להופעות נורמליות שמשלמים עליהן 150 שקל גג? היום כל דיויד ברוזה או משה שקר-כלשהו יכולים לקבל יותר מזה, ואני ממש לא מבין למה (אני אפילו לא אתחיל לדבר על שלמה ארצי…). מילא הפקות מחו"ל שדורשות הבאה של צוותים, הגברה וכאלה (וגם אז, לפני שנתיים כולו, הופעה של מגאדת' עלתה 170 שקל, שזה כמעט מה ששילמתי להופעה של מיומנה, יחי ההבדל הקטן).
  אבל עדיין – איך רוג'ר ווטרס לוקח מעל 400 שקל לכרטיס??? ונגיד שהוא כבר לקח – אז לשלם סכום דומה ללהקה צעירה שבקושי טבלה את קצות קרסוליה בביצת הרוק? (תסלחו על משחק המילים הזה.. הייתי חייב).
  כל כך הרבה דברים שאני לא מבין בתמחור של הופעה.

  ועוד הערה קטנה – חלק מהלהקות שמופיעות באתר הזה, איך לומר בעדינות.. לא יוכלו להגיע ארצה בגלל פרטים טכניים קטנים. חלק מהאמנים שם מתים (וכידוע – מתים לא קוראים עברית). חלק מהלהקות התפרקו.
  ויש גם כאלה שנמצאות פה על בסיס שנתי או קבוע, כך שממש אין צורך באתר הזה עבורם (קרן אן, למשל גרה עם טייס ישראלי בחדרה ומופיעה פה דרך קבע. Jethro Tull מגיעים לפה כל הזמן. אמנם לא בהרכב המקורי – כי הוא פשוט לא קיים יותר איזה שניים שלושה עשורים, אבל חוץ מזה, איאן אנדרסון מופיע פעמיים שלוש בשנה כאן).

  אבל בתור קוריוז זה נחמד.

 2. "להקת" ג'ת'רו טאל זה המצאה. ראית פעם את עץ המשתתפים לאורך שנות קיומה של הלהקה? 20 ומשהו אלבומים, והמשותף היחידי זה אנדרסון. בודדים מי שהיו בה חברים למשך יותר משניים-שלושה אלבומים. ועדיין, החומר משובח ונהדר.

  לגבי מחירים – חוקי שוק פשוטים. אנשים יקחו כמה כסף שהלקוחות יתנו. זה מפתיע אותך?

Leave a Reply