עדכונים ומעקבים

זהו. רגע האמת. הקמפיין החדש יצא לדרך עוד מעט, אני מקווה שגם הבהמות יתגייסו למאבק, וברור לכם מי הבא בתור… לא, אני לא יכול לספר לכם מה מתוכנן כי השב"כ מאזין (לא, לא השב"כ הזה, גם לא הזה). אני מדבר על השב"כ שאולי יעזור עוד מעט למשטרה להתחקות אחרי פושעי פוטושופ ואנשים שעושים "לחיים" אחרי 23:25.

בארה"ב מצב החירות מתברר כיותר דמיוני מאשר אצלנו כל יום, אחרי שת"פ עם המאגרים הביומטריים של ארצות הקומונוולת', ארה"ב רוצה עכשיו גם את זה של טורקיה (בקרוב אצלנו…). ה-EFF עסוק מאוד לאחרונה, ובאנגליה עושים תחרות לשירת הברבור של חופש הגלישה.

אז רבותי, נא להתחיל לשנן: יש לכם מה להסתיר. אין דבר כזה "אין לי סודות". אם תספרו לכל העולם שאתם נוסעים לחו"ל, חברות הביטוח אולי לא ירצו לשלם לכם על הפריצה. שלחתם קריקטורה לחבר? המשטרה אולי תרצה לעצור אתכם לשיחות נפש אל תוך הלילה. צפו שחוקים גזעניים יועלו להצבעה, האינטרנט יצונזר ולא רק מפורנו אלא גם מדעות של מתנגדים לצנזורה, הממשלה תנסה להלאים את היכולת שלכם לחתום או להצפין בצורה אמינה… הי, כל זה בעצם כבר קורה עכשיו…

נקודת אור: ראיתי עכשיו שילדים מתחילים ללמוד איך לקרוא את המדיה כדי להבין איפה הכיפופים האמיתיים במציאות.

בישראל צריך לחזור על המסר כמו תוכי כשרוב הקהל אדיש או נסחף בכריזמה של שטרית, אבל קבלו דובדבן בקצפת! פייגלין נשמע כמעט סמולני בטור הגנה על הדמוקרטיה והשפיות:

אין זה מפתיע שבמדינת האח הגדול הפוסט דמוקרטית, מתאגדות מפלגות המרכז בכדי לחוקק את החוק הביומטרי. התדהמה ממעללי 'רב המאבטחים', דמות ממסדית לעילה ולעילה, האונס צעירה על גדות הירקון – אינה במקומה. הוא לא אנס למרות תפקידו הממלכתי אלא דווקא בשל התפקיד.

מה קורה כאן? כיצד הופכת המדינה שאמורה לשרת אותנו, לבריון הפולש לפרטיותנו, לאמונותנו, לגופנו.

בשביל מה כל המשחקים הביומטרים המתוחכמים הללו? לא חבל על הכסף? אם אתם כבר מרשים לעצמכם להשתמש בגופי נגד רצוני בכדי לסמן אותי – אז תקעקעו לי מס' על הזרוע וזהו – לא יותר פשוט?

הרס לי. היתה לי טיוטא לפוסט שבו התנצלתי בפני אלי ויזל וגודווין, והצעתי למדינה לקעקע אותי כדי למנוע הרכשה כפולה, ובלבד שתתן לי להשאר מחוץ למאגר. אני מעדיף את הסימון הנסתר הזה מאשר להקריב את הפנים שלי שאיתם אסתובב לשארית חיי.

לבסוף אני אחזור לנושא מכירת האלכוהול, אני עדיין לא ירדתי מהטפשות של לימור לבנת, שלא פתחה כנראה מעולם ספר הסטוריה ובררה מה קרה לצריכת האלכוהול בתקופת היובש. זה בד"כ בלוג מנומס לכל המשפחה, אבל היום אני מקדיש לה שיר.

2 תגובות בנושא “עדכונים ומעקבים”

  1. גילוי נאות: אני ימני, ותמיד הייתי.

    יש לא מעט ימנים נגד המאגר (מה שנשאר מחירות למשל), כנראה שאותו מספר בערך כמו שמאלנים – ראה http://en.wikipedia.org/wiki/Nolan_Chart למקרה שלא ראית קודם. זה נראה לי לא מועיל לרדת על אנשים שדעתם שונה מדעתך כשנאבקים למען מטרה משותפת, בודאי כשהתמיכה הפוליטית הגדולה ביותר שקיבלנו היא מחירותניק.

  2. אני לא יורד עליו, אני מברך אותו. לצערי מעטים האנשים במרכז ובימין שפרסמו דעה ופעלו נגד החוק, באותה צורה שכל שלל סוגי הדאגות לזכויות האדם והאזרח משום מה נופלות תמיד על כתפי השמאל ברוב העולם. אני מאוד אשמח אם יהיה יותר רעש בימין נגד חוקים כאלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *