Port Charlotte Distillery

Port Charlotte Distillery תתווסף בשנים הקרובות לאוסף הגדל של מזקקות משובחות על איילה. לפני חודש היה טקס החניכה מחדש. ברוכלאדי קנו את כל הציוד של מזקקה שנידונה לסגירה והריסה ואיחסנה אותו מאז 2003 תוך ניהול מגעים עם גורמים שונים, ולבסוף הוסכם לקנות את הבניינים המקוריים של מזקקת Lochindaal בפורט שארלוט שמושבתת מאז 1929 והפכה למוסך רכב ואכסנית נוער.

ברוכלאדי מספרים בגאווה שזו תהיה מזקקה ירוקה וה"Carbon footprint" שלה יהיה 0. מה זה אומר לעזאזל? שלא ילתתו שם עם כבול אלא על גופי חימום חשמליים ממקורות חשמל סולאריים? בלי עשן טבעי? אני יודע שהרבה מזקקות היום שולטות באופן מלאכותי ומדויק על כמות וסוג העשן שמייבש את השעורה אבל זה עדיין בה משרפה של כבול או פחם… למישהו יש מושג על מה הם מדברים? או שאני אצטרך לחכות חודשיים כדי לברר…. 🙂

11 תגובות בנושא “Port Charlotte Distillery”

 1. פליטות שלא ניתן לצמצם מקזזים – או ע"י קניית פחמן ממישהוא אחר (כלומר אתה משלם לו שיחסוך במקומך) או ע"י פעילות שהיא שלילית מבחינת פליטת הפחמן, כגון שתילת עצים.
  זוהי "כלכלת הפחמן"

 2. וחוצמזה – אתה לא תצטרך לחכות עם שאלה כזאת חודשיים.
  כזכור לך – יש ערב זיקוקים בסוף החודש.
  אני בטוח ששם יוכלו לתת לך תשובות מפורטות.

 3. שתוק! אני רוצה ראיון אישי עם המאסטר דיסטילר! אני אסע עד לשם, אני אברר בברויכלאדי מי האחראי ואני אשתה לו את כל הבאר אם הוא לא יתן לי הסבר מניח את הדעת! אני סדרתי אני!

 4. אני מבין שאני אצטרך להיות השפוי מבינינו. ה-good cop.
  באמת תודה!
  פעם בחיי רציתי להיות ה-bad cop. אני חושש שפעם אני אצטרך לעלות על המאסטר דיסטילר עם קלשון, ופעם אתה. מצדי אפשר לעשות חלוקת מזקקות כבר מעכשיו…
  אני מכריז על islay כעל אי הקילשון שלי.. 🙂

 5. גיח! למה מי זה סקאי? טאליסקר קטן? פישר!

  אם כבר מדברות, היוזר שלך מכריז על לינק לעמוד הבית שלי. פרגן לעצמך את הלינק אליך לבלוג 🙂

 6. גיא, כשאתה מכניס תגובה יש לך שלוש שורות מלבד התגובה. בשורה של האתר הכנס את הבלוג שלך.

  ככה כשילחצו על "גיא" מעל ההודעה שלך יגיעו לעמוד שלך, בדיוק כמו שאם תלחץ על "drinking" מעל ההודעה הזו תגיע לעמוד שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *