שדרוגים בלי הודעות מראש

כמה מקוראי הנאמנים (שניהם?) אולי שמו לב שמאז יום רביעי השרתית שלי נופלת ועולה (ולפעמים יורדת, לצערי לא בקונטקסט מיני). אחרי שנתיים של עבודה נאמנה מסתבר שמי שקונה בזול אוכל תקלות של חומרה זולה. מקס, השותף שלי למכונה הזמין היום "פיצה" חדשה, שרת 1U משודרג שאמור ליפול גם הרבה פחות. האחסון קופץ מזוג דיסקים של 160 לזוג 500GB, הזכרון מ1.5G ל4G, והמעבד מP4 ישן של 2.4GHZ למפלץ QUAD CORE 2 XEON. יותר חזק מכל מחשב שאי פעם התקנתי שעולה פחות מ50K ש"ח ועלה כולו רק 10K. איך שהטכנולוגיה הופכת זולה… איזה כיף 🙂

השרתית שלנו התחילה בתור P3 צנוע אצל אקטקום (ז"ל), קראו לה אז לורן. העברנו את החומר לפיצה של 1U שקראתי לה ג'ינה, עד שגיליתי שהיא סיינטולוגית, אז שמה שונה לקלי. עכשיו אני תוהה מי תהיה הבאה. הצעות לשחקניות שמשחקות נשים חזקות ומגניבות? חשבתי על שרה אבל זה שם של סבתות, ומקס לא רוצה שמות מסובכים להקלדה כמו קריסטן. למישהו יש עוד רעיונות? 🙂

31 תגובות בנושא “שדרוגים בלי הודעות מראש”

 1. אכן תהיתי בנדון (בעיקר אחרי אותה הפעם שהעפת את הרסס ונעלבת מכולנו), אלא שלא יצא לי לכתוב על זה, כי כל פעם שנזכרתי בזה, הבלוג היה למטה…

 2. מה דעתך על לארה? גיקי מדי? צפוי מדי? אולי.. אבל זה פשוט ועובד.
  אתה גם יכול לקרוא לה סתם כריסי או ג'ולי.
  אני יודע שאין בזה הרבה משמעות עמוקה, או אפילו אין בזה בכלל, אבל עדיין אני חושב שאלה שמות ראויים.

 3. לשרון – אני עדיין נעלב, אבל בשקט 🙂

  גיא, אם לא הבנת, החוט המקשר היה שמות של שחקניות ששיחקו דמויות שהשאירו עלי רושם (הי, מה עם ג'ודי?). אבל אין לי בעיה גם להחליף את הנושא למשהו דומה. אבל דמות חסרת אופי ממשחק מחשב? נו במת. אולי אני אקרא לשרתית kusit וגמרנו?

 4. אני מבין שאנג'לינה לא השאירה עליך רושם יותר מדי.
  אז מה עם סילביה? או אשלי? או ג'נה (אבל הפעם כמו ג'נה ג'ימסון. אני די בטוח שהבחורה לא סיינטולוגית…)?
  אלה שמות שבהחלט משאירים רושם…

  אבל אם אתה מוכרח, kusit יהיה בסדר, אני מניח…

 5. אוף איתך…
  אתה לא יכול פעם בחייך לקרוא לפיצה שלך על שם שחקנית פורנו?
  השמות שלהן הכי קלים…

 6. מצטער, אני לא רוצה אחת שתפתח את הפורטים לכל סקריפט קידי. אני רוצה רול מודל. אם תמשיך ככה אני אקרא לה מרגרט ע"ש דיים ת'אצ'ר! או קונדוליסה! בעעעע…

 7. אני מבקש. שרתית. והיא צפויה להוולד ביום שישי או ראשון. תזהר לא לבוא לבריתה עם בגדים של בנים במקום של בנות, קורה לך הרבה הבלבולים האלו בזמן האחרון (ואל תאשים לי את מכנס!)

 8. לשמחתי לי זה לא קרה מעולם, כי אני בעד המתנה המסורתית של צ'ק, שאינו מבדיל בין מין למינה.
  לורדי לעומת זאת, יש האשמות רבות למכנס על הבלבול. לא רק שמכנס התבלבל עם הבריתה של הבן של שמואל וסיגל (בריתה – כך במקור הלא אמין), הוא טען שהוא התבלבל בגלל שלצוק חברינו נולדה ילדה שבועיים לפני הזה, ומכאן הטעות… זה היה יכול להיות תירוץ לא רע, אלמלא גם לצוק נולד בן, ואלמלא מכנס לא היה נותן שם לילדה (אלה), שאין לי מושג מהיכן הגיע עד עכשיו.

  בכל מקרה – לפואנטה – מזל טוב להולדת הקרובה של השרתית. הרשה לי לחתוך וירטולאית כבר עכשיו. מי ייתן ותהא זו שרתית נאמנה, בעלת יכולות מפליגות וחוכמה לרוב.

 9. אני בסדר, אפילו אם טיפה עסוק…
  אומה תותקן כנראה בשישי בבוהוריים. צפו 3-4 שעות ללא בלוג, וכעיקר ללא d-spot.co.il ושאר האתרים שכאן.

 10. אומה אף פעם לא מתה, רק נכנסת לתרדמת קצרה של 4 שעות/שנים וחוזרת לחיים חזקה מתמיד.

 11. ואני יכול לעשות אותה חסינה ל"שיטת פיצוץ לב במגע חמש נקודות", הידוע גם בתור אלט-קונטרול-דליט, אבל אני מעדיף להשאיר את האופציה הזו לעיתות חירום אם היא נכנסת לקומה פתאום.

 12. אני חושש שהלכנו קצת רחוק מדי עם הדימויים האלה..
  פשוט תעיר את אומה, ותן לה לעעשות את שלה.
  She'll kick ass at her own time

 13. בוקק"ה? אני מכיר את זה… זה לא סוג של דברים שאתה רוצה על הפיצה שלך, למיטב זכרוני 🙂

 14. אני מתבייש להודות שראיתי רק את הסרט ועדיין לא את הסדרה (אבל יש לי כאן את כולה על DVD). אכן חמודה. אבל אומה נבחרה ברוב מוחץ.

 15. For my personal computers I generally give names of towns from my geographic area ("picton" was my traditional for years, since my own SGI machine at HUJI CS, "wanaka" is the current desktop and "taranaki" is the current laptop from work).

  For the servers we install abroad I pick them up pretty randomly but for now it revolves around Terry Pratchett characters and words (Rincwind and Twoflower are current pair, the next generation are already named "Boffo" and "Crivens") the first single server in that family was named after my son – Yoyo, but we shut him down when Rincewind/Twoflower became stable.

  A

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *