הדג מסריח מהראש

למי שתהה איך יכול אתר כל כך נחמד כמו פייסבוק לזלזל בפרטיותו, מתפרסם השבוע תחקיר שבו מסתבר שמארק צוקרברג לא רק גנב את הרעיון של פייסבוק, הוא גם פרץ לא פעם לחשבונות הדואל של מתנגדיו, תובעיו ומבקריו, בין השאר בעזרת סיסמאות הפייסבוק שלהם.

אתם עדיין בפייסבוק? ודאו שהסיסמא שלכם לא זהה לזו של הדואל או כל שירות אחר. שוב אני מוצא את עצמי שמח שאני ממשיך לסרב בתוקף להכנס למדמנה הזו.

7 תגובות בנושא “הדג מסריח מהראש”

  1. עכשיו אני מרגיש מחוץ ללופ שוב (לעזאזל "הגן הסגור" של פייסבוק!) – הרי אם אני לא בפייסבוק, אני לא יכול לראות את הכרטיס של צוקרברג, אז אני לא יודע מה מעניין אותו, ואז אני לא יודע במה להפסיק לעסוק כדי שצוקרברג לא יתעניין בי!

    מלכוד 34?

  2. רויטל: security by obscurity זה משהו שעובד רק כשהפריצה היא לא אוטומטית. לFacebook בודאי יש את היכולת הטכנית (חלק מהאנשים שם מאוד מוכשרים) לבצע פריצה המונית, יש להם סיבות לעשות את זה (מידע זה כסף), ונראה שצוקרברג הוא המקבילה האנושית לtoxic waste , כל שהם יעשו את זה. צריך לחשוב על connectU, chrimson כעל pilot.

  3. זה מאוד רע כל מה שכתבת – זה אומר שהצוקרברג הזה יכול לגנוב לי את הרעיון לאפליקציית "שדוד אותי" שאמורה לסמן על אנשים האם יש להם דברים בעלי ערך לגנוב בבית ומתי הם לא נמצאים כדי לעשות את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *