מה שיותר כחול יותר רדוד

האנשים מהללים את הגראפיקה, תוהים למה אווטארים הם כחולים ומאיפה הם באו, אבל כולם מסכימים שלסרט יש עלילה משעממת. זו לא הסיבה לראות את הסרט. הסיבה היחידה היא שצריך לראות את החידושים וההמצאות הויזואליים ששוטפים את המסך.

מה לעשות שבאף קולנוע אני לא מוצא מקום וזמן הגיוני לחבורה שלי (כולל החברה שלי)? הצפה טוטאלית! משוגעים, רדו מהגג! אם אתם יותר מזוג (ואנחנו שביעיה) אי אפשר למצוא כסא פנוי לרפואה אם אתה לא מוכן להדבק למסך. ביס פלאנט שינו את מועדי ההקרנות, ב-18:50 לחלק מהאנשים מוקדם מדי, ב-20:00 מקרינים את הסרט באולם פצפון של 5 שורות בערך, וההקרנה של 22:00 מאוחרת מדי. זה פשוט לא יתכן.

אבל מה שבאמת מרתיח את הדם זה שלא יקרינו את "9" בקולנוע. הוא יורד עוד לפני שעלה. אני לא מבין מה עשיתי רע למישהו. שמישהו יקח מפה את העגבניות אחרת אני לא אחראי למה שיקרה פה.

8 תגובות בנושא “מה שיותר כחול יותר רדוד”

 1. לי הוא נראה מאוד נחמד (ראה בלינק), אבל נראה שמשיקולים מסחריים הוא לא עולה למסכים בכלל (לפחות אני לא ראיתי אותו בסרט.קו.יל)

  1. ראיתי את 9 ואת הסרט הקצר שעליו הוא מבוסס. הסרט הקצר טוב במספר רמות. הסרט הארוך פשוט מידי, רדוד מדי וצפוי מדי

   מצד שני, סגנון האנימציה אכן מעניין.

   לא מצדיק קולנוע (לדעתי)

 2. גיא: היוצר היה תלמיד של טים ברטון, או שהוא אימץ אותו כבן חסותו והפיק לו את הגרסא הארוכה. הפרטים הלא חשובים אצל דוד גוגל. אין לי מושג אם זה תוכנן לעבור מראש למסך הגדול או שזה רעיון מאוחר יותר.

  לרוב הרעיון של הפיכת סרט קצר לאורך מלא נשמע לי אישית כטעות יותר צפויה מאשר יצירת סרט המשך, אבל כאן סמכתי על טים ברטון שאצלו זה לא יקרה. בעסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)