פאר ויסנר עוקב אחרי

peervisner בטוויטר. והוא עוקב אחרי. אולי הוא חושב שאני תל אביבי? אבל הוא גם עוקב אחרי סקובל ואחרי עוד כמאה ועשרים איש. אני מבולבל. Whisky Tango Foxtrot?

9 תגובות בנושא “פאר ויסנר עוקב אחרי”

 1. למה זה כל כך מוזר לך? אולי הוא פשוט בעניין של מגה בלוגרים.

  בהקשר זה, אני חייב להודות שאני עדיין לא מבין את כללי הnetiquette של טוויטר (טוויטיקט?) האם זה מנומס או לא לעקוב אחרי אנשים שאתה לא מכיר? אני לא מדבר על מי שעוקב אחרי סט גודין או משהו כזה כאשר זה די ברור שזה לא הדדי אלא אחרי אנשים רגילים לחלוטין. מה הכללים של התפרצות מנומסת לשיחה?
  האם צריך להפריד בין חשבונות שקשורים לעבודה (כמו במקרה של וייסנר) לחשבונות אישיים?
  לא פשוט כל הווב 2 הזה. איפה חנה בבלי שצריך אותה.

 2. טוויטיקט שמיטיקט, מה מעניין אותו השטויות שיש לי להגיד? ואני מגה? 500 פוסטים זה חצי קילו. אם אתה סופר את כמות הקוראים אני מיקרובלוגר במקרה הטוב :)

  מצד שני נראה לי שיותר קוראים את הטוויטים שלי מאשר את הבלוג… (סתאם… הסטטיסטיקה מראה אחרת, וטוב שכך, כי בטוויטר אני מדבר רק שטויות)

 3. מה לא הבנת? בשיטת הנקניק נעדכן אותך כראוי.

  טוויטר – הכלאה בין מיקרובלוג ומסנג'ר. לצורך הענין – הקמפיין של ויסנר לראשות העיר תל אביב קורא את המיקרובלוג שלי או לפחות חושב שכדאי לי לקרוא את שלו ולכן הוא יצר איתי קישור חד כיווני במטרה שארצה לעשות את זה דו כיווני… WTF?

  איך התרגום עד עכשיו?

 4. וואו. אחלה מציאה. שיחקת אותה עירא.

  התחלתי לעקוב אחריו בעצמי עכשיו. מהמעט שאני יודע עליו, הוא והמפלגה שלו לא מוצאים חן בעיני בכלל.

  יהיה מאוד מעניין לראות מה יש לו לכתוב בטוויטר. מעניין אם זה בכלל הוא שמעדכן או שזה משרד-הפרסום-הסופר-עדכני-ומחובר-לצעירים שלו. אם זה הוא בעצמו והוא מעדכן כמו בן-אדם נורמלי, זה עשוי להיות סוג של חדש ושווה של קשר בוחר-נבחר. כמו שאומרים – לא הייתי בונה על זה.

  ולטל – זה לגיטימי לחלוטין לעקוב אחרי אנשים שאתה לא מכיר. ככה מכירים אנשים חדשים. אם הם לא מעוניינים שתעקוב אחריהם הם תמיד יכולים לחסום אותך.

 5. הוא עוקב גם אחרי. זה טריק ידוע של גורמים מסוימים בטוויטר. כל המטרה של ההוספה שלך לרשימת החברים של המשתמש שרשום תחת שמו היא שתגיע לביקור באתר שלו.

 6. גם אחרי הוא עוקב. אחרי שיחה טוויטרים קצרה איתו שנערכה בשעה בה משרדי הפרסום לרוב סגורים, נראה כי אכן הוא (או מישהו מטעמו) מעדכן, אבל לא ראיתי אצלו שום תוכן מעניין.

  גם אחרי טל גלילי הוא התחיל לעקוב, והנ"ל הרגיש שזה מאד חיוני להוסיף את הטוויטר לדף של אדון ויסנר בוויקיפדיה.

Leave a Reply