קוריצה II? (עודכן)

מאז שנעלמה לי הקוריצה, תהיתי מתי יבוא יום אחד עוד חתול ויאמץ אותי. אני לא מאמין בלמכור את עצמי בכוח, ללכת לשבת אימוץ ולהציג את עצמי בפני כל החתולים לראות מי יבחר אותי.

בשבוע שעבר נחתה אצלי בחצר קליאו. היא פצפונת ועכברית ומלאת מרץ תינוקות. שכנתי יהודית מאמצת כל דבר שזז, ומטפלת בכל חתולי האשפתות במוסך שהיא עובדת בו. את קליאו מצאו יום אחד מתחת למכסה המנוע של (נחשו איזו) מכונית. היא כל כך צעירה שסתם להאכיל אותה במוסך לא הספיק והיא הגיעה לבקר אצלי בחצר. השבוע השכנים נסעו לחו"ל ואני קיבלתי פיקוד על החתולות שבחצר וקליאו הדובדבן שבקצפת.

תמונה: אין מנוחה לדוגמניות

כמו כל חתול מוסכים מצוי, קליאו אוהבת לבלות את זמנה במנועים שונים. אתמול בלילה מצאתי אותה מגורזת מסתובבת מתחת למשאית של השכן. היא כל כך שמחה לראות אותי שהיא קפצה הישר מה"גשר" שמחבר בין הקבינה לסמי-טריילר אל החולצה וטפסה משם ישר כדי להתמרח לי על הפרצוף, והמשיכה לטייל לי באושר מסביב לכל הצוואר ולהתרפק עלי. מאד כיף עד שהגעתי לאור וגיליתי שהלכה לי חולצה חדשה לטובת הרבה שמן מכונות. הילדה פשוט מעריצה אותי, אני חושב שהיא החליטה שאני אמא שלה או משהו. נדבקת, מתרפקת, מגרגרת, ועושה לי פירסינג בזמן שהיא מחפשת פיטמה לינוק. התמונה המצורפת היא הדבר הכי יציב שהצלחתי לצלם מהתזזית הזו :-)

הערב עשיתי לה ניקוי אוזניים יסודי ושמתי לה קוטל קרדיות, ומצב הידיים שלי מזכיר לי שאולי הגיע הזמן לחדש את החיסון אנטי טטנוס (היא לא כועסת, היא פשוט אוהבת לטפס עלי :-)). תשאר אצלי? אולי. עדכונים יבואו…

עדכון למחרת – כן, אני די בטוח שאומצתי רשמית לאמא…

עדכון אחרי סופ"ש – כנראה שקליאו הצעירה הייתה מכורה לאוויר החופשי ותפסה טרמפ על מנוע חדש… נעלמה לי לפני יומיים :-(

6 תגובות בנושא “קוריצה II? (עודכן)”

 1. [לא יכולה להתאפק]
  איזו מותקקק!
  [\לא יכולה להתאפק]
  [מסתכלת מסביב על שתי הפרינססות הישנוניות שלה]

  תהנה מהמרץ כל עוד אתה יכול. זה מדהים כמה מהר חתולים נהיים fat & lazy.

 2. איימי צריכה באמת סדרת חינוך קטנה, היא לפעמים ניבזית כלפי כמעט כמו נטשה. להכנס אלי הביתה היא נכנסת חופשי אבל לא ממש אוהבת להתפנק יותר מאז העיקור :-\

 3. איימי נרגעה קצת… היא עדיין יותר נעימה ונוחה מנטשה… אין ספק פה… תן לה קצת אוכל והיא שלך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)