"איזו מערכת הפעלה את(ה)?" וקצת על בריאות.

חמוד, עכשיו ראיתי את זה אצל שחר. מסתבר שאני ודביאן חברים טובים ולא בכדי…


הגעתי לבלוג של שחר אחרי לינק ממנו. השבוע ביום ההולדת שלו הוא הטיל פצצונת וסיפר לכל החברים שיש לו הודג'קינס (שזה סרטן "קליל" שאנשים קוראים לו לימפומה וממהרים לספר שאחוזי ההחלמה גבוהים וממהרים לחייך ולהרגיע). שחר גם פתח בלוג לסרטן שלו, קריאה מעניינת. מביא אותי להרהר שוב מה גורם לכך שהסרטן עולה כל שנה לתוקף מספר אחד של הבריאות האנושית. גם אנשים לא מעשנים הגרים מחוץ לעיר ועושים התעמלות ושומרים על בריאות… האם זה באמת הפלאסטיק באריזות המזון? או זיהום אוויר גלובלי אחר? אכפת לי מהסביבה אבל לא מספיק כדי לעשות דברים אקטיבית… אני מתחיל לחשוב שאולי סולם העדיפויות שלי צריך להתדעדכן בכל זאת. מאד מתסכל להיות בלי תשובות לדברים כאלו :-(

2 תגובות בנושא “"איזו מערכת הפעלה את(ה)?" וקצת על בריאות.”

  1. הסברה הרווחת לגבי סרטן היא שאורח החיים המודרני מחליש את המערכת החיסונית, מה שגורם לזה שהיא לא מסוגלת להתמודד עם התאים הסרטניים כשהם עוד נספרים ביחידים.

    לגבי הודג'קינס באופן ספציפי, המתאם לגורמים למערכת חיסונית חלשה הוא המובהקות היחידה הקיימת (בית הורים נקי? מי שמע על דבר כזה בתור קבוצת סיכון למחלה? תואר אקדמאי?)

    שחר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)