נוקיה מבלבלת

עוברים לעבוד עם מיקרוסופט, הורגים את מיגו, לא הורגים את מיגו, נוטשים את מיגו אבל קודם יוציאו דגם אחרון, תהיה לו מקלדת, לא תהיה לו מקלדת, יהיה דגם עם מקלדת אבל רק למפתחים, למעשה זה דגם ביתא…. כל כמה שבועות אתרי הגאדג'טים מפרסמים שמועות חדשות, אבל הנה הגל האחרון: נוקיה מכריזה על N9, הוא ללא מקלדת. במקביל מתפרסם (ללא תמונות רשמיות) שיהיה גם דגם מפתחים N950, עם מקלדת, עם מצלמה מתוצרת אחרת, מסך בטכנולוגיה אחרת וסוללה פחות חזקה, או במילים אחרות – דגם שגמרו לפתח, שיש משוגעי N900 שרוצים לשדרג אליו, אבל אין לו הרבה יותר קשר מזה ל-N9.

והאם מעבר לזה יהיה עתיד למיגו בנוקיה או בכלל? אל תזיזו את המחוג. שמועות חדשות יצופו בשבועות הקרובים, אני בטוח.

4 תגובות בנושא “נוקיה מבלבלת”

 1. נוקיה של היום מזכירה לי את אפל של אמצע שנות התשעים*

  לא יודע אם זה דבר רע או טוב. לנוקיה יש כמה נכסים אסטרטגים, אבל לא נראה לי שההנהלה שם מבינה בכלל מה הם. על חלק מהם הם כבר ויתרו מזמן – למה קשה למנהלים להבין, למשל, שחיבור ההטענה של המכשירים שלהם הוא נכס? – למה הם החליפו אותו שלוש פעמים בחמש השנים האחרונות?.

  * אפל ב1995- 1997 : בעיה. לא רלוונטים יותר. אולי נחליף מנכ"ל? נפתח מערכת הפעלה? נזרוק אותה? אולי נקנה חברת תוכנה כדי להשתמש במערכת ההפעלה החדשה שלה? אולי לא? אולי נפתח את האפשרות לזיכיונות למערכת ההפעלה הקיימת שלנו? הםם… לא עובד? נחליף עוד מנכ"ל! אה. עדיין מפסידים… אז נקנה חברה אחרת לגמרי.

 2. מה שרץ עליו זה לא בדיוק Meego. זה בערך Maemo6: משהו באמצע בין Maemo למיגו. בנוקיה לא השלימו את ההסבה למיגו.

  לכן עוד שאלה מעניינת:

  האם תהיה הפצת Meego ל־N9?

  כנראה. גרסת קהילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *