אוכל את מילותי

שמעתי על זה שמועות פה ושם ולאחרונה מתרבים הדיווחים על השתקה מטעם ארגוני שלום של הטרדות מיניות ואפילו שני מקרי אונס של פעילות שלום על ידי האנשים שלמענם הן מפגינות. הטור הזה שגיליתי דרך טוויט של נעמה כרמי אף טוען שמכאן באה הדרישה לבוא בלבוש צנוע בשיח ג'ראח.

אני לוקח את זה עם גרגיר מלח כי זה פורסם ב"חדשות מחלקה ראשונה" הימני, אבל זה ענין מטריד למדי. אם יש אמת בסיפור הזה, הרי שיש להפסיק ומיד הפגנות תמיכה במקומות שדברים כאלו קרו עד שהחארות יזוהו ויוגשו נגדם תלונות שיטופלו כראוי. השתיקה הזו רק נותנת לגיטימציה להתבהמות שלא ראויה לתמיכה.

11 Replies to “אוכל את מילותי”

 1. יטופלו???
  עירא, מה הסיכוי שתאמין שיש מלאכים ושדים באמת? זה בדיוק אותו סיכוי שאותם אנשים "יטופלו".
  יטופלו בידי מי? אתה מכיר באמת מי הם שכניך? להזכירך, שם זה נורמה לכרות דגדגן של בחורה כדי שהיא לא תהנה ולא יכנסו לה כל מיני מחשבות לראש! זה נורמה לרצוח אחיות כי הן "פגעו בכבוד המשפחה"!!, אז אתה חושב שבגלל שפעילה אמריקאית נאנסה, אז למישהו ברש"פ זה ישנה משהו? הפעילות היחידה שהמשטרה הפלסטינית והרשות השיפוטית ברש"פ מצטיינים בה – זו הוצאה להורג אם פלסטיני העיז למכור לך 2 וחצי אבנים מהשטח הפלסטיני ואתה ישראלי/יהודי.

  אני בספק אם עו"ד רוני אלוני סדובניק, שהיא אם לא ידעת יו"ר המטה למאבק בסחר בנשים והמרכז המשפטי לילדים ולנוער – תפברק את המקרים האלו או שתעשה מניפולציה תקשורתית ע"ח אמריקאית שנאנסה.

  זוהי עוד דוגמא של ארגונים שמאל שמעדיפים במקום לחדול מיידית מסיוע, קובעים כללים חדשים שבכל מקום אחר אותם ארגונים היו מתנגדים נחרצות ללבוש כזה לדוגמא.

 2. מאוד פשוט – אם לא יטופלו, לאותם הכפרים לא מגיעה תמיכה לדעתי. ליסיסטרטה בהפוכה. יש גבולות אדומים שלא האמנתי שיחצו. אי אפשר ששני הצדדים ירו לעצמם ברגליים.

 3. עירא – למרבה הצער, נראה שזה לא רק על ידי האנשים שלמענם הן מפגינות, אלא גם על ידי האנשים שלצידם הן מפגינות. לפחות כך אני שומעת שוב ושוב מאנשים שונים.

  1. ממה מבולבל? סביר להניח שהיו הטרדות מיניות מצד הפלסטינים ואולי היה משהו מעבר להטרדות מילוליות, ולפי הכתבה הרשות הפלסטינית ניסתה להשתיק את זה. מעבר לכך כנראה שהמאמר במחלקה ראשונה נקט טיפה טון תקיף והוזכרה המילה "אונס" למרות שהכותבת לא ראיינה שום נאנסת באותו הקשר.

Leave a Reply