שבוע טוב לכולם!

ראשית, גיליתי באיחור שפוסט מתוזמן על דוקטור הו לא פורסם משום מה (פאק של המעבר לוורדפרס 2.9 או משהו?) אז נתתי לו בעיטה והוא יופיע ברסס עם יומיים איחור. סליחות.

שנית טעימה ממה שעובר לי מול העיניים בימים האחרונים, מעצבן יותר ומרגיע פחות:

 • EFF על מאבק ה-EFA בצנזורשת האוסטראלי
 • תנובה ממשיכה את קו הסיליקון ופרשת "פיסטור על" ועכשיו היא מרעילה את לקוחות "פיראוס" (אני חושב שהגיע הזמן להגמל מחלב…)
 • מיכל כרמי מ"טריפל טק" מפחידה את כולם בעתיד שחור ונותנת פתרונות הזויים ולא רלוונטיים "למצב"
 • ד"ר דרור על מעריב שיורדת מהפסים
 • בקיצור אני כמעט לא רואה חדשות טובות ונמאס לי. אני רוצה לנסות לנקות קצת את החיים מחדשות מדכאות, אני אדלג על פידים, מכבה את הטוויטר, ולהתמקד בחדשות שמחות, כמו פוסט ה"קרמה הטובה" של השבוע שעבר. מה הסיכוי? 🙂 אני לא מאמין ב"החלטות לשנה הבאה" אבל הנה נסיון…

 • TEDxSV , כנס על שינוי חברתי, העלו את כל הכנס אונליין, איך פיספסתי?
 • ראיתי בשבוע שעבר את אווטאר, נהניתי ואני ממליץ בהחלט לצפות בתלת מימד! סרט מוצלח למדי, למרות שקמרון בחר בעלילה חזקה אבל חסרת מעוף. כלומר, לא שאין בה תוכן אבל אין מקוריות. העלילה תפורה מ"רוקד עם זאבים", "פוקהונטאס", "המאטריקס", "סטארשיפ טרופרז", ו"מלך האריות". בטח שכחתי משהו, אבל עד כמה שזה נשמע הזוי, אני מבטיח לכם שכשתצאו מהסרט תבינו בדיוק על מה אני מדבר, ועדיין לא תתאכזבו. אם לא אכפת לכם ספוילרים, הנה מאמר על המדע מאחורי הסיפור באווטאר. אני אישית לא אהבתי כמה מהחורים הלוגיים במדע של הסרט, אבל נראה שהנ"ל דווקא חולק לו תשבחות.
 • (יום המחרת, כ-23 שעות אחרי פרסום הפוסט) עדכון, תיקון והתנצלות!!! אתמול הייתי כל כך עייף שבטעות שכחתי שני לנקים, אבל בעיקר פישלתי בהפרדת את כל האייטמים הטובים מהרעים, הנה השניים הטובים שברגע של ניקור שכחתי להעביר לרשימה למטה… התנצלויות חמות בעיקר לשתי בנות "מרגלשת". פאדיחות. היום אנסה ללכת לישון בשעה שפויה.

 • * פורץ ישראלי "פתח" את הקינדל
 • ליז וליטל מנסות להפוך את חנן ללא רלוונטי

שבוע טוב, ושנה טובה אם לא יצא לי להוציא עוד פוסט השנה!

8 תגובות בנושא “שבוע טוב לכולם!”

 1. הבלוג החדש בנושא דוא"ז דווקא מעודד, חששתי שאם פרישתו של חנן ה"חברים" שכבר אולפו ישלחו שוב את הררי הג'אנק הלא מסונן. עכשיו אני יודעת שקיימים שני תחליפים. בהצלחה להם.

  לגבי קוראים אלקטרוניים – אני רק מחכה להוצאה ישראלית שתצא לשוק עם קורא וספרים אלקטרוניים. אני גם אהיה מוכנה לשלם בהנאה – רק כדי לא לנקות אבק מכל המדפים…
  אבל DRM זה באמת מעצבן ופוגע בעיקר בלקוחות החוקיים שרוצים לגבות/להעביר למכשיר או מחשב אחרים את התוכן/להציל מידע ממכשיר מקולקל.

  בעניין אוואטר – שמעתי שגם "פרנגלי – היער הקסום" (או משהו כזה), אבל לא ראיתי את פרנגלי, אז זו רק עדות שמיעה.

  1. אווווופס!!! זה נשאר מהשלב שהתחלתי להפריד אייטמים ל"טובים" ו"רעים", ויש מצב שהעייפות אתמול הכריעה אותי (בעצם לא אולי, בטוח).

   אני מתקן מיד, אלפי סליחות…

   אם אתן צריכות "דלק", השבוע נתקלתי במייל מסתובב על כך ששמן "קנולה" זה רעל. עניתי תשובה לאותו אדם אבל לא פירסמתי כאן בבלוג, אז אם אתן לא לוקחות אני אפרסם 🙂

   1. הא… הנחתי שזו היתה טעות, אבל רק כדי להיות בטוחה, יו קנואו 🙂

    אתה בהחלט מוזמן לשלוח אלינו סיפורים על שמן ורעלים, המייל נמצא אצלנו בעמוד האודות.

 2. אז בהחלט מזל"ט לכל אלה שמנסים ומנסות לקחת את המושכות מידיו של חנן.
  אני גם מקווה שהדברים יעבדו ברצינות הראויה לנושא מהסוג הזה.

  לא מתכוון לא לפרגן כאן, אבל בינתיים אני רואה רק ציטוטים לדברים שכבר נכתבו ב"לא רלוונטי" המיתולוגי יבדל"א, וזה נכון גם לגבי "מרגלשת" וגם לגבי "נכון או לא נכון".

  מחזיק אצבעות לכולם/ן בעניין הזה. זו נישה חשובה מעין כמותה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *