חדשות מאוניברסיטת הסינגולאריטי – "אנחנו מעיפים את כל הסטודנטים"

וכשאני אומר שהם מתכוונים להעיף אותם, אני מתכוון להעיף אותם בקשת פראבולית תלולת מסלול.

דמיינתי שזה עלול לקרות כשנאסא הזמינה אותו לחודשיים במופט-פילד, אבל לא רציתי "לפתוח פה לשטן" :-) מכנס ידידי היקר עומד לחוות מחר את חוויית הגיקים המושלמת, את מה שמעט מאוד אנשים על כדור הארץ חוו (ושילמו על זה גם $4000 אם הם לא היו חתומים קבע בנאסא), טיסה ב Vomit Comet של נאסא, או הכיף המגניב של לבלות כ-15 מחזורים של 30 שניות ללא כוח משיכה. ליתר דיוק מחזורים של 0G-2G-0G-2G עד נוזיאום :-)

שי, קח את העצות וגלולות נגד הקאה שיציעו לך, ואני מקווה שאתה לא מתכוון לנסות את מה שעשה פן ג'ילט, שזה לעלות על המטוס עם הגיטריסט של ZZטופ ולנסות את החוויה בעירום, תוך כדי שהוא מנסה לשיר שירים מברברלה, תוך כדי שהוא מקיא לתוך שערו הארוך ומאושר כמו תינוק :)

(יותר מצחיק לשמוע אותו מספר על זה בתוכנית הרדיו שלו, אבל אני לא מוצא כרגע מה היה התאריך של התכנית הספציפית)

טיסה נעימה :-)

6 תגובות בנושא “חדשות מאוניברסיטת הסינגולאריטי – "אנחנו מעיפים את כל הסטודנטים"”

 1. לצערי זה לא קורה. ישנה בעיית מימון.

  מספר סטודנטים שיכולים להרשות לעצמם $3000 יצטרפו לטיסה פרטית, אבל אני, והרבה אחרים, לא.

 2. If you want to do it yourself, on a tiny scale – go to Megiddo gliding club, buy a guest ticket, makr sure you fly with pilot who knows how to do this (simple) manouver, and get on board. A day with more than 2 degrees difference between Afula and Jerusalem will increase the chance for thermals, which will help prolong the flight.

  Enjoy.

 3. לא מוזר, סתם כוונות טובות שלא יצאו אל הפועל.

  הייתה מחשבה לארגן טיסה כזו. אבל החברה שמפעילה אותה היא חברה מסחרית, ויש להם עלויות אמיתיות, אז בחינם לא אפשרי.

  החברה וויתרה על הרווח, והבטיחו טיסה ב cost. היה ניסיון כנה מטעם האוניברסיטה (וגם כמה מהסטודנטים) למצוא את המימון הדרוש להטיס את כולם (מתורמים, מחברות בעבור פרסום וכו). בסוף כל מה שהצליחו לארגן זו הלוואה ללא ריבית לכל מי שרוצה לטוס, אבל המחיר היה עדיין $3K.
  אז אני, ואחרים, החלטנו שלא משתלם לנו, ולא נטוס.

  בסה"כ, האוניברסיטה ניסתה לארגן משהוא, בלו"ז מאוד קצר, ולא הצליחו. לא אסון. סתם חבל.

  וזה מאפיין כמה וכמה דברים בשנה הראשונה: מנסים כל מני דברים בלו"ז מזורז. רובם מצליחים, מיעוטם לא, ועד כמה שראיתי עד עכשיו, כולם ב good faith.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)