אי-כנס בנושא דמוקרטיה

אני מזמין את כל קוראי להרשם ולהשתתף באי-כנס בנושא דמוקרטיה. נפגש ב-1 במאי 2009 בגן מאיר בתל אביב-יפו ונדבר על ממשל (תקין, שקוף, נאור ואחריותי), חירות (תוכנה, מידע, פרטיות, ביטוי), דמוקרטיה (השתתפותית, ישירה, דינמית, פתוחה, מקוונת, חברתית וחינוכית) ותרבות (דמוקרטית, שיתופית, בת קיימא).

מקווה לראותכן שם!

12 תגובות בנושא “אי-כנס בנושא דמוקרטיה”

  1. נו, התייאשתם כולכם ומיטל גם?

   אני מזמין את כולם, אני במיוחד אשמח שתבואנה גם נשים כדי שזה יזריק עוד צדדים לשיחה.

   לצערי לא ראיתי אתכם (תומר, מיטל, אל-קוקו) נרשמים או מציעים נושאים. אם לא מצאתם משהו שנראה לכם חשוב או מעניין מספיק, אז ספרו לנו! אנחנו נשמח למצוא מישהוא שיתנדב לדבר על זה.

  1. מיטל, זה פשוט.

   בהתחלה הוא הזמין את הקוראים להגיע, ובסוף הוא מזמין רק את הנשים. מכאן מתפרש שהוא ידע מראש שהפוסט רלוונטי רק לנשים, או שבמהלך הקריאה מספר לא ידוע של קוראים אמורים לשנות את מינם.

   1. מנוסח כל כך ברור ומפורש כל כך סובייקטיבי 🙂

    אני עדיין ממתין לראות איך זה יתפתח השיח הזה, מאוד משעשע 🙂 אל תפסיקו….

    1. הי, אני זוכר אותך מפעם שעברה! אני הייתי זה עם הקרחת והמשקפיים,
     ואני זוכר שביקשת שאשלח לך תגובות על השרשור הזה.
     שינית את דעתך?.

     לא, אבל אני מכחיש שיש לי קרחת. יש לי (קצת) שיער על הראש. עדיין.

     1. 5 בהבנת הנקרא, ממליץ לשלוח את התלמיד לאבחון פסיכולוגי, נראה שמתקשה בהפרדת תפיסת האני מהזולת ומייחס לעצמו את תכונות הסובבים, אפילו בסביבה וירטואלית. המצב קשה 🙂

 1. עירא, נראה לי שהקוראים וגם הקוראות , מעדיפים הפעם להשאר בכורסא ולהעביר דחקות. בבחירות הבאות הם והן שוב פעם יגידו שדפקו אותם. TNSTAFL

  1. אתה מציע שנתחיל לשלם להם שיצביעו נכון כי דיבורים זה בחינם? 🙂

   תפסיק עם הפולניות… אתה לא תביא אנשים בעזרת רגשות אשם… אני מציע לפרסם את האלכנס גם בתי"ם וגם ב"עבודה שחורה", ואולי גם בבלוגים ימניים כלשהם. מה לגבי הבלוגים של חברי כנסת? (שלי יחימוביץ', מיקי איתן, מי עוד?)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *