כזה עוד לא היה לי…

היה אמור להיות לי דייט מחר בערב, הראשון מזה 3-4 חודשים. בחורה שראתה את הכרטיס שלי בOKcupid והתלהבה. אפילו הקטע של childfree לא עצר אותה (למרות שנראה לה מוזר). לי לא יצא כל סוף השבוע להחזיר לה טלפון אבל אפילו את זה היא קיבלה בהבנה בכ"ז וקבענו לארוחת ערב.

היום קיבלתי ממנה מסר סירוב מנומס ומוזר – היא דיברה עם ידידה שלה שהסתבר ש"מאוד התלהבה ממני בעבר, אבל התבעסה מהקטע של הצ'יילדפרי". היא לא פירטה אז אני לא יודע אם זו מישהיא שפגשתי או מישהיא שראתה גם היא רק את הכרטיס באתר. על כל פנים, למרות שאני ואותה החברה מעולם לא היינו אייטם, ולמרות שאותה חברה לא מעוניינת בי יותר, היא מרגישה שהיא תפגע בחברה אם תצא איתי ולכן היא מוותרת.

אני לא יודע אם זה אמור לנפח לי את האגו שמרוב שאני מקסים. אני מקסים מכדי לפגוש אותי! (איי'ם טו סקסי פור דיס דייט)
או שמא אני צריך להגיד "נו, עם מוזרויות כאלו, טוב שלא נפגשנו בכלל"…
או שהכל תירוץ להגיד "אני שיניתי את דעתי אבל לא רוצה לפגוע בך"?

ושוב, בפעם ה30 טריליארד בהסטוריה האנושית, הצליחה אישה מזן הומו סאפיינס לגרום לגבר מאותו הזן לבלבול גמור. קופים מטומטמים, למה לכם אונה קדמית? עדיף לשבת על העצים ולפלות קרציות אחד לשניה מהגב.

12 תגובות בנושא “כזה עוד לא היה לי…”

 1. אין ספק שזה לא ברור, אבל מה ששמתי לב זה שאנשים מסויימים (בעיקר נשים, אבל לא רק כך שאני לא חושב שיש פה פילוח מגדרי מדויק) מעדיפים לספר לך משהו לא נכון כדי "לדחות אותך בעדינות שלא תפגע" כשהסיבה האמיתית שונה.

  אותי אישית זה מעצבן, ולדעתי זה אחד מהמאפיינים של חוסר התחשבות בזולת – "יותר חשוב לי שאני ארגיש טוב עם עצמי שלא פגעתי באף אחד מאשר שאתה תקבל מידע אמיתי שיקדם אותך בחיים".

 2. מזכיר לי בליינד דייט שהייתי אמור להעבור לפני כמה חודשים. בהתחלה הבחורה התלהבה וכו', ואז ביום של הדייט כמה שעות לפני מתקשרת אלי ואומרת לי שהיא לא יכולה כי אחותה הגיע לאיזור לביקור (למרות שזה נשמע כמו תירוץ מוזר, היא ביקשה לדחות את זה, והסכמתי). כמה שעות לפני הניסיון השני היא התקשה ואמרה שהיא נמצא במצד מבובל וכו' והיא לא יכולה להיפגש. לא יותר קל להגיד פשוט "לא נראה לי" מאשר משחקים ?!

  אז למרות שזה לא מנחם, דע לך שאתה לא לבד, ולדעתי זה הן ולא אתה…

 3. אוי.. איזה דפיקות! סורי, איש.
  מתברר שהעולם לא השתנה כל כך בשנים האחרונות. בחורות הן אותן בחורות. התירוצים אפילו לא נעשים מקוריים מדי.
  מחזיק לך אצבעות על הפעם הבאה…

 4. אז זהו, שאני לא בטוח שזה תירוץ מצוץ (ולך תדע, אולי זאת הבחורה שגם פגשה אותי ואז יצאה איתך, אם אתה זוכר את המדוברת)

  אם להאמין לה שזה לא סתם תירוץ מוזר (זה אפשרי, OKC היא ביצה קטנה למדי), אז היא מעדיפה להקריב זוגיות פוטנציאלית בשביל לא לפגוע בבחורה שכבר החליטה עם/בלי לפגוש אותי שאני לא בן זוג פוטנציאלי. משמע? נאמנות לחברות כתירוץ למניעת אושר אישי? כנראה שזה לא היה עובד ביננו ממילא 🙁

  אני לא מחפש אגואיסטית, אבל בכל זאת מישהיא שיודעת לפרגן לעצמה. אם סיפור החברה כאן אמיתי, וגם אם לא – כל עוד הוא נשמע לה דרך הגיונית לפתור את הקונפליקט, אני חושב שזה לא היה עובד ביננו…

 5. Sounds odd.
  Probably nicer than the time that I called a guy who was on a bus out of town to meet me and told him that I was sick, had forgotten our date, and had also gotten back together with my ex. (all true at the same time, btw)
  I still feel rotten about that one, though.

 6. סלח לי אם אני מחמיר יותר עם הקטע הזה עירא:
  אם בחורה מסוימת יצאה איתך דרך OKC פעם אחת או פעמיים, ולא יצא ביניכם שום דבר, איך בדיוק היא פוגעת בחברה שלה. נשמע לי מצוץ ובעיקר מעצבן, כאמור.
  מצד שני, אולי היא באמת קצת רעועה (בעדינות..).

 7. אתה אכן מחמיר. אני מכיר את זה מעצמי ומעוד אנשים שפחד מכשלון גורם לי לבטל החלטות ופרויקטים ואז כל תירוץ מוזר נראה פתאום הגיוני כדי להצדיק לעצמי את הההחלטה לבטל. אולי זה הסיפור.
  בינתיים החלפתי איתה עוד מכתב, נראה מה ילד יום.

 8. אם היא באמת אמרה את שעל ליבה, עדיף לך בלעדיה. סדר העדיפויות שלה שגוי. ואם היא המציאה תירוץ כל כך עלוב, אז אפילו דמיון אין לה, ולא מינימום של יושרה בשביל לומר את האמת, וגם אז עדיף לך בלעדיה.

  בהצלחה בפעם הבאה 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *