גוגל ממשיכים בהזנחות

פורום תוספי שואש של גוגל נראה שננטש ע"י צוותי הפיתוח שלהם. בפורום/ניוזגרופ הזה אמורים לקבל תמיכה אבל אף אחד מגוגל לא נכנס לשם חודשים ארוכים (או אולי למעלה משנה?), לא עונים על שאלות, לא מעדכנים צפי לתיקון באגים, ואולי הבאג הכי גדול הוא התאימות של "גוגל סינכרון דפדפנים" שלא תואם לשואש3. כיוון שאין צפי הייתי מצפה שגוגל לפחות תשחרר את הקוד תחת GPL או משהו, במקום זה הקבוצה מוצפת בספאם בכל השפות (מה קרה, גוגל?!) ואין עונה.

משתמשים בתוספים של גוגל? אל תסמכו עליהם לשרוד עוד הרבה זמן. נראה שכמעט את כולם הם לא מתחזקים כבר כמה זמן וזה לא נראה כעומד להשתנות.

3 תגובות בנושא “גוגל ממשיכים בהזנחות”

  1. כמעט לכל הרחבה של גוגל ישנו פתרון חופשי. לעיתים אפילו מדובר ברכיבים פנימיים בדפדפן שמתממשקים מול webservices של גוגל.
    הסנכרון האידיאלי לדעתי הוא שימוש ב־weave. אמנם מדובר במערכת נסיונית, אבל היא עובדת הרבה יותר טוב מכל שירות סנכון, מאחר והיא יודעת לגבות גם דברים שהם מעבר לסימניות, והנתונים נשמרים על השרת בצורה מאובטחת כך שאף־אחד לא יכול לקרוא אותם, כולל אנשים בעלי הרשאות גישה לשרת.

  2. זה בדיוק מה שעושה Google Browser Synch, מצפין ולמעלה לשרת של גוגל. מצידי הייתי מעדיף אפילו אלי לשרת דרך WEBDAV או משהו. הweave הזה שאתה מתייחס עובד עם FF3? אני אלך לחפש כי לא נתקלתי בו עד היום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *