15 תגובות בנושא “עובר ללבוש חורפי”

 1. על ה"שילחת" אני צריך עדיין לטרטר לחנית. מקסימום אני אעקוף את הMO ואערוך את זה בסורס. ולגבי אופרה, כיוון שאינו חופשי ואינו נפוץ, אין לי הרבה מה לעשות איתו, אני מאוד אוהב את השואש שלי והוא עושה את העבודה.

  בכל מקרה, ברוכה הבאה רובוט, אני מברך בחורות גיקיות, כן ירבו :-)

 2. שושנה, זה המראה החדש. או במילים אחרות: זהה גם אצלי, פיירפוקס 2 בחלונות.

  אני נגד. מצד שני, לא אכפת לי יותר מדי, כי אני לא מגיב הרבה וב-RSS הכל נקי יותר…

 3. הבנתי את הרמז. אני אתקין אופרה וFF3 :-) (למרות שנראה שזה נראה מכוער באותה מידה גם אצלי :)

  טוב, אני אחפש משהו אחר…

 4. לא יודעת מה קרה, אבל הטקסט נחתך משמאל, ללא גלילה (אי אפשר לקרוא את סוף השורה, גם אם מקטינים הרבה את הטקסט.
  וחוצמזה הטקסט המוזן בתיבות התגובה (שם, דואל) מופיע בלבן על רקע צהוב, וממש בלתי קריא. אני מקווה שנפלתי על תקופת בדיקות ושלא יישאר ככה :)

 5. אההה…. לבן על צהוב? אני אבדוק את זה יותר מאוחר… כרגע אני רץ למכירת הספרים בבית ציוני אמריקה ולפאב. תשובות, אני מקווה, בבוקר. בינתיים אם תספרי לי באיזה דפדפן את משתמשת, ואני אנסה לשחזר את זה בבית.

 6. זה היה לכן על לבן וזה תוקן. לגבי רוחב המסך… יתכן שזה פשוט המוניטור שלך מכוון לרזולוציה נמוכה מדי? היום רוחב של 1280 זה התקן הנפוץ, אני כיוונתי ל1000 פיקסל. אני יכול להצר את זה קצת אם זה יעזור… אני משאיר את הסיידבאר 290 פיקסל ומצמצם את גוף האייטמים מ700 ל650. איך נראה לך עכשיו?

 7. 1024X768 זה כבר לא התקן אבל אין בעיה. מצד שני, אם יש לך מסך LCD (תתחדשי!) הוא אמור לעבוד 1280X1024, מה שאומר שאת עובדת איתו כרגע בצורה שתגרום להרבה דברים להראות מוזר (בניגוד לCRT, מסכי LCD נראים יפה רק ברזולוציה האחת הטבעית שלהם)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)