איבדתי פוקוס. גוגל איבדו פוקוס.

בנאדם מנסה לקרוא דברים מעניינים וקופצים לו לינקים לדברים אחרים. כיביתי פרסומות אבל חברים שולחים לי לינקים (זה עדיף למצבים שהם שולחים לי אטאצ'ים של 2-3 מגה של סרטים שאפשר לראות ביוטיוב). אם קודם חשבתי שיש לי בעיות ריכוז, קריאה ברשת מחמירה את זה, כמו ללכת לאיבוד במרק אלפבית. והיום גוגל רידר הוסיף פיצ'ר שמוסיף אוטומטית את רשימות הSHARED ITEMS של משתמשים אחרים אם הם הרשימת הקונטקטים שלך בGMAIL. כן, אם התכתבת עם מישהו אפילו פעמיים, כבר דוחפים לך במורד הגרון את הלינקים שהוא חושב ששווים. איך גיליתי את זה? הפוסט המעוצבן-בצדק הזה הופיע לי פתאום ברידר. איך הוא הופיע שם? כי גוגל רידר פתאום מראה לי בלי שביקשתי את האייטמים ששרון אוהבת במיוחד, ומסתבר שגם היא לא אוהבת את הפיצ'ר.

האם גוגל מתחילים לאבד טאץ' עם ההגיון בנסיון להדביק את פייסבוק? איבדו את שלוות הנפש ופותחים כאן סכרים שאסור לפתוח? לפחות הם נותנים לך להסתיר את הרעש שמייצרים אחרים, אבל למה באמת שכל לקוחותי העסקיים יראו עכשיו (פוטנציאלית, אם הם משתמשים ברידר) את מה שמעניין אותי בזמני הפרטי, אם אני לא הזמנתי אותם אלי לבלוג ולפיד הנ"ל? כלומר, במקרה שלי לא אכפת לי יותר מדי, כי הלקוחות שלי הם מהסוג המכוון-רשת שבוודאי גיגלו מזמן את שמי ומצאו את הבלוג הזה, וכאן בצד אני ממילא מסנדק את האייטמים שאני חולק מהרידר, אבל אני יכול לדמיין מקומות שהפיצ'ר האוטומטי הזה יעצבן הרבה מאוד אנשים ואפילו יפגע בהם.

גוגל, זה סטרייק שני או שלישי? אני חושב שאני אחזור בקרוב לאגרגטור הישן והטוב שלי גרגריוס אם זה ימשיך ככה, ואולי הגיע הזמן לתחליף ג'מיל גם כן. אני מודע לכל ההשלכות של סקיוריטי ופרטיות בשימוש בג'ימייל ועד היום השתדלתי לא לדאוג, אבל כשחברה מתחילה להוציא "פיצ'רים" כאלו בגלל פחד מפייסבוק, אני מתחיל לחפש איך לחזור לקונכיה שלי.

מצד שני, אם איבדתי כל פוקוס וגלשתי לכל הכיוונים, תראו מה למדתי…
* בילי קונולי משחק באיכס-פיילז 2.
* שביתת הWGA עלולה להרוג את להרוג את פאמילי גאי, או לנסות להמשיך בלי מקפרליין. לא ברור לי איך אפשר בלי הכותב הראשי והקולות של פיטר, בראיין וסטואי.
* עוד סיבה שהWGA חייב להפתר כבר – התכנים שמופקים בבית הלבן הם לא תחליף.
* אבל מה אני דואג על השביתה של זכויות התסריטאים בחו"ל כשזכויות האדם נרמסות בארץ. אייטם מעניין של פויר.
* ולבסוף, קטע מוזר של אזרח אמריקני מודאג בשם קרלוס נוריס, שרוצה לבטל את הפרדת הדת מהמדינה. תגידו, הו חטף שבץ לאחרונה? הוא לא נראה משהו.

יש עוד הרבה. רובם יותר מוצלחים. אבל זו רק דוגמה לכמה קשה להתמקד.

4 תגובות בנושא “איבדתי פוקוס. גוגל איבדו פוקוס.”

  1. כן, נו, ואני ממש שמחתי לגלות שאתה מאוד נהנה מהפריטים המטופשים ביותר בהיסטוריה של ההיסטוריה של ההיתוך הקר.

    הבעיה עם הפיצ'ר הזה, כמה שהוא ממש נחמד, היא שהפריטים המשותפים מופיעים יחד עם הפריטים מהפידים הרגילים שלך. ובעוד בחרת לקרוא את הבלוגים שאתה מרסס, בהחלט לא בחרת לקרוא את הפוסטים של כל מאות אנשי הקשר שלך בג'מיל.
    ואתה פאקינג לא יכול לכבות את זה. לא בצד שלך ולא בצד שלהם.

    רעיון חמוד, ביצוע מזעזע וחברתי-מדי.

  2. אני קורא רסס ב-google desktop webclip gadget (פתוח כסייד-בר עם היומן ורשימת המטלות). נראה לי שזה (עדיין) לא משותף עם רשימת התפוצה שלך (לפחות אני לא מקבל עדכונים של הקונטקטס שלי). מצד שני – זה מותקן לוקאלית ויש כאלה שמעדיפים קורא אינטר-מחשבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *