ג'מיל ששבר את גב הקוף

ג'מיל התעורר הבוקר עם קוד חדש לחלוטין. הוא עולה הרבה יותר מהר מהרגיל, יש לו כל מיני פיצ'רים מגניבים חדשים של תיבות מעופפות, אבל השמות והתכולה של הDOM שלו שונו לגמרי. שני תוספי פיירפורקס ולפחות ששה סקריפטים של גריזמונקי הפסיקו לפעול לי פתאום. "ג'מיל נוטיפייר" עודכן לפני שאמרתי אלכסנדר פן, אבל כשלוחצים עליו אני לא קופץ לטאב של ג'מיל אלא לטאב חדש. אין יותר כפתורי כיווני עיברית, ואין יותר צבעים-לפי-תגיות להודעות שבאינבוקס. אין ברירה אלא לדבג את מה שאפשר ולוותר על מה שאי אפשר.

אני לא אומר שג'מיל צריכים להודיע לנו מראש או להשאר תואמים אחורה – להפך, תביאו את כל האג'אקס שיש ואני שמח שהג'מיל עולה יותר מהר ונראה שמעסיק פחות את הCPU, אבל רבאק, תוכלו לתת אופציה לחזור למנשק הישן בינתיים? הרי יש לכם למטה לינקים לחזרה אל מנשק ללא צ'אט, או לHTML פשוט, למה לא עוד אחד למנשק הישן, ככה לשבוע חפיפה? אנשים צריכים לענות למיילים בעברית שלא מרוחה על הצד השמאלי של המסך, או שתואילו לתת פתרון הולם לעברית תחת מנשק האנגלית.

שוש – יש חדשות בענין?

8 תגובות בנושא “ג'מיל ששבר את גב הקוף”

 1. Actually they gave a warning – i think in the official GMail blog they said that it's going to happen and that they contacted authors of prominent add-ons to let them update their stuff before this happens.

  A

 2. איש, שים לב – יש לינק למעלה מצד ימין – older version/newer version
  אז עד שכולם יתארגנו – אפשר להמשיך לעבוד בגרסא הישנה (וזה בדיוק מה שאני עושה) :)

 3. I'm not talking about blame, they didn't contact everybody (as far as I'm aware). Maybe they gave more heads-up on other forums that I don't follow (they used to do that on the Google Maps API blog).

  Anyway, Mishka says that there is an option to get back to the old version, I don't see it because I don't get the new version (yet(, it's being rolled in stages to all the servers.

  A

 4. מיש, אם תענה כל פעם עם שם אחר או אימייל אחר, יקח יותר זמן עד שהספאם פילטר ילמד את כל השמות שלך ויפסיק לזרוק אותך לכלבים :-)

  ואגב, אם ניסית לצרף לינק לפוסט הקודם – שכחת אותו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)