קליפ בחשיפה ראשונה: אי-שפיות מדומה

הזכרתי כמה פעמים כאן את להקת ג'אז-אנד-רול אבל עדיין לא כל קוראי הגיעו להופעה (תירוצים במשטרה!). ביום שישי לפני שבועיים צילמנו אני וגיא הופעה שלהם לצורך הכנת דמו לפסטיבלים בעולם. הצילום רחוק מלהיות מקצועי, אבל לא רע – שי ואני הצלחנו לסנכרן שתי מצלמות ופסקול נפרד ועם תוכנית עריכה לא מקצועית יצא משהו לא רע :-)

בקליפ הורדתי את איכות הוידאו אבל שמרתי על הסאונד, מקווה שתהנו ותקבלו טעם לעוד. ההופעות הבאות ב10 לאוגוסט במצפה רמון, ושבוע אח"כ ב17 שוב בשבלול. ראו הוזמנתם!

Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.

אני מתנצל על העיכוב בפרסום… בפעם הבאה אמצא דרך לעשות את זה בלי טיזינג :-)

11 תגובות בנושא “קליפ בחשיפה ראשונה: אי-שפיות מדומה”

 1. Noice.

  And I'm glad to see that the new flash-plugin-for-Debian-Lenny-amd64-under-ia32 now works and allowed me to watch this without having to use the chroot'ed firefox.

 2. OK, I'm not a music critic and hardly get to listen even to my own favourite music for a very long time now.
  That said, after a second listening – the music was good and left me with a taste for more.
  The singer probably has a not bad voice though maybe she could benefit from some vocal lessons (how do you say "פיתוח קול"?).

  A

 3. ובכן…

  אלה בוגרת בי"ס למוסיקה ואני חושב שיש לה קול לא רע (ויש לי קטעים של שירים עוד יותר מורכבים שאיתם היא מתמודדת מצוין)

  ובנוסף: נתפסת! חשבתי שאתה כותב באנגלית כי לא סידרת לך איך להקליד עברית.

  אני אוסיף מדי פעם קטעים נוספים… טיפין טיפין :-)

 4. No, I write in English because I don't have Hebrew letters on this Dell keyboard (do you know where can I get a Dell keyboard with Hebrew letters? I really like this keyboard so far).

 5. As the double-translated sentence said – "the meet was good but the vodka not so" – I keep thinking "ok, NOW I'll learn hebrew touch typing" but it never happens.

  As for the stickers – maybe, if it isn't a bother to you. It's a black keyboard so the stickers will have to be white letters.

  A

 6. תגיד תודה שהוא לא ניסה להעביר את הגרסה המלאה במשקל 170 ג'יגה לכל ההופעה (וזה אחרי העריכה הראשונית..)…

 7. עם טיפה שחרור חבל מבעלי זכויות היוצרים, בקרוב דיסק…

  הצץ גם בעמוד הבית שלהם ושל אלה תדמור במייספייס.

 8. על מה אתם מדברים !לזמרת יש קול מ-ד-ה-י-ם!!! ראיתי אותם באפולוניה היא מאד מיוחדת שרה ברמה בין לאומית!!!שלא נדבר על הנגנים הם אחד אחד וכולם ביחד לא מבישים כל להקה בראש הסולם.העיבודים מצוינים האילתורים נפלאים ! אביב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)