ההבדלים בין web1.0 – 2.0

רבות דובר על ההבדלים בין ווב 1 ו-2. אמרו שזה שלב שיעבור, הביקורות גם מכוונות לאיכות התוכן ונחיצות האפליקציות. למשל Occupational Outlook Handbook, 2006-07 Edition – מי צריך את העצות שלהם והשטויות הסטאטיות האלו? אני לא מחפש קריירה חדשה((לא נכון, אני כן)), מי צריך את זה? מה שאני באמת צריך זה שמיז פיפי תגיד לי איפה כדאי להשתין כשאני צריך!

12 תגובות בנושא “ההבדלים בין web1.0 – 2.0”

 1. The Australian government has published "The National Public Toilet Map" years ago.
  Here: http://www.toiletmap.gov.au/

  Notice the domain – I'm not kidding. They have a domain name for everything (e.g. when I went for my citizenship I just had to type "citizenship.gov.au").

  A

 2. משובח! מדינה שדואגת לתושביה במרחבים הפתוחים העצומים שבכל נסיעה באי הענק הזה.

  אם אני נוסע עם "קאמפר" ויש לי שירותים כימיים ניידים, אני צריך לדווח על זה למשרד מיפוי האסלות, או שהם עוסקים רק בשירותים נייחים ציבוריים? :)

 3. איש, גם ציבורי יכול להשתלם לבעליו…
  יש פארקים ציבוריים שלמים במדינת ישראל, שהרשויות עושות עליהם כסף רב.
  אז למה לא שירותים. אני יכול להסתובב ברחבי אוסטרליה, באיזורי פאבים וכאלה, ולהציע שירותי השתנה במחיר סמלי! (לא כולל ניגוב, אבל הנייר יכול להיות משובח ביותר עד קוצני להחריד – תלוי בגובה התשלום).

 4. I'm not sure you are aware of the irony I see in your statement – "It's Owner"? Could you explain how the public taking money out of its pocket and putting it in the council's coffers in order to gain access to PUBLIC areas benefits the PUBLIC?
  That's what coucil rates and taxes are supposed to be for. Something the "Public Sector" in Israel has forgotten about eons ago (if it ever though that way).

  I most realized what taxes are for from the following story:
  A friend of mine with an Israeli pilot license went to America and in order to fly gliders there he went to the federal office in charge of such things to "convert" his Israeli license to an American one. After filling out some forms and getting the American license on the spot he asked whether he should pay something, the response was "PAY?? For a federal service?? That's what taxes are for!".
  (Imagine that in the tone of "A Tiger?? In Africa???").

  (BTW – You can't convert a foreign pilot license to Israeli pilot license that easy – Israel doesn't recognize pilot licenses from any country, including the USA, the country which invented and practically sets the standards for the rest of the world in that area – just another example of what the Israeli Public Sector thinks is its reason for existance).

  A

 5. wow. no shit!

  מה שמעצבן אבל, שלחצתי על הלינק לכתבת הוידאו, ומיקרוסופט גוערת בי שאני לא מריץ MMP מגרסא מספיק חדשה (נכון, אני מריץ לינוקס!)

  ואין להם ניסוח יותר מעצבן מזה, שימו לב לבחירה האירונית במילים:
  "To use this product, you need to install free software"

 6. נשאלת כאן שאלה נאה. האם נכון להוציא רשיון כזה אזוטרי על חשבון מיסי הכלל? העובדה שאני צריך לשלם למשרד הפנים על דברים בסיסיים וכלל-אוכלוסיתיים כמו דרכון ותעודת זהות הוא תמוה, אבל רשיון טיס יש לפחות מפרומיל מהאוכלוסיה…

 7. That's exactly the point – it's a FEDERAL service already paid for by FEDERAL TAX. Nothing to do with how many people use this service.
  Where are your taxes going to if not to provide public service?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)