חבלה בצהרי היום ועדכונים טכניים

זוכרים שסיפרתי פעם שהיה לי שכן שמוק? היה לי מאז עוד תאקל מוזר איתו, ולפני חודש לשימחתי הוא עבר מפה ובאו במקומו זוג צעיר נחמד עם כלב.

אבל כנראה שיש לנו אויבים בכ"ז. היום חזרתי הביתה לקראת 10 ואני רואה בנאדם מתכופף אצלי ליד הקיר ועושה דברים מוזרים בקופסת הכבלים. אבל הוא לא הפושע, הוא הטכנאי של הכבלים שעבד שעה ארוכה לשחזר את הנזק שעשה מישהוא עלום שם מסיבה לא ברורה. פתח את תיבת הכבלים שעל הקיר שלי וחתך לי ולשכן את הכבלים. לי לא היה אינטרנט, אבל לשכן גם לא היה טלוויזיה וטלפון. אחרי ששיחזר מחברים לכבלים הטכנאי גילה שבעצם לא מגיע אות מהצומת הקרוב (שנמצא מתחת מנ-הול בצד השני של הכביש), ומסתבר שגם לשם הגיע ג'ק המנתק. סיפור הזוי או מה? לפי הלוגים אצלי על המחשב זה קרה בשעות הבוקר.

עכשיו למשהו יותר אקוטי. הבלוג עושה לכמה אנשים צרות בכבדות שלו. אי לכך אני מכבה את הפיצ'ר לצפיה מראש בתגובה – ממילא יש פלאג שמאפשר לכם לערוך את ההודעה אחרי השליחה. בנוסף אני מחזיר את בורר התבניות. ספרו לי אם הכל עובד לכם טוב.

8 תגובות בנושא “חבלה בצהרי היום ועדכונים טכניים”

 1. לפחות עד עכשיו נראה יותר מהיר. הצבעים בתיבת התגובות ב-"הרי החדשות" מוזרים (אפור בהיר על לבן) אבל בטח אני פשוט צריך למצוא דרך לשנות את זה.

  בקשר לחבלות וכד' – כל פעם שאני שומע על דברים כאלה (גרפיטי, ונדאליזם) אני מדמיין איך הייתי שם מצלמת רשת שמצלמת את האזור הנפגע. יש תוכנות קוד פתוח שיזהו תזוזה בפריים (או שינוי מהותי) וישמרו רק פריימים מעניינים. יחד עם שליחת הקובץ לשרת מרוחק היה מישהו באנגליה שתפס כך את האיש שפרץ לבית שלו כמה פעמים וגנב את המחשב.

 2. באיזה תוסף השתמשת עבור התצוגה המקדימה של התגובות?
  אני עובדת עם Textile והוא עובד די בסדר לטעמי מבחינת מהירות התגובה שלו.

  וגם אוי וי על הכבלים החתוכים.

 3. שרון: היה לי תוסף Live Comment Preview של איזה טיוואני. כל הקלדה היתה גורמת לציור מחדש של התצוגה המקדימה וזה היה לא לעניין, כי זה היה כתוב בצורה מאוד לא יעילה וככל שהתגובה התארכה זה האיט את הערכיה עוד יותר, מה שגרם לתגובות הכי מפורטות ומעניינות להעיק על המגיבים.

  אוזי: אפשרתי כמה תבניות, לא אמרתי שהן נוחות יותר. נסה את המינגווי או את בינארי בלו, הרבה יותר נוחות לקריאה.

 4. ולגבי החבלה – אני גר במושב שקט וחמוד, ואין לי אויבים, לא מהסוג שבא הביתה ומחבל בכבלים סתם כך. ומה היתה עוזרת לי מצלמת רשת אם ניתקו לי את הרשת? :-)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)