פוסט אחרון עם WP 2.0

יצאו הרגע 2.1.1 ובמקביל 2.0.9 (על נקודה-שמונה דילגו?) ואני לא מחכה. אני מודה שאני סיסאדמין חרד בעברי ועדיין הפאראנויה קיימת שם, אז הנה אני צולל ראש. אני הולך להתקין 2.1.1 אנגלית על גבי ה2.0.7 עברית. נא להחזיק לי אצבעות. אם 23:00 כשאתם קוראים את זה, כנראה שאני כבר מריץ את הגרסא החדשה….

16 תגובות בנושא “פוסט אחרון עם WP 2.0”

 1. נראה בסדר. יש חיים אחרי השדרוג… הדבר היחידי שבולט לי בשונותו הוא שהלינקים שלי מופיעים עכשיו בלי התיאורים שלהם, אבל אני יכול לחיות עם זה בסדר.

 2. הופ, קפצתי (וחבל שאין לך אייקון שמוציא לשון). דע לך שפעם, בשלב כלשהו, הפסקתי לקרוא פה כי כל כך עצבן אותי העיצוב המעוות באקספלורר.

  נ.ב.
  לגמרי במקרה, אני כרגע בפיירפוקס. (:

 3. אני עדיין חורק שיניים כדי להבין את מסתרי הCSS. מה היה רע לי בטבלאות? תאים אף פעם לא צפו אחד מעל השני. עכשיו אני מחליף את סדר האלמנטים בדף (למשל שדה הURL, שם וכתובת של טופס תגובות) והם צפים אחד מעל או מתחת לשני. מצאתי אפשרויות float אבל הן לא עבדו כמו שקיוויתי עד שהוספתי clear: both ועדיין הרווח צמוד מדי ואין תגובה לשינוי בmargin. בדומה לזה אין לי מושג איך להזיז את הלייבלים של שלושת השדות הנ"ל לימין השדה במקום רק מעליו או מתחתיו…

  והקילר הגדול: תגובות עדיין מסומנות במחרוזת Comment. זה מגיע מפונקציה בשם comment_type(), שאני מניח יכולה להחזיר "קומנט", "טראקבק" או "פינג", אבל למרות שאני אשף GREP, לא מצאתי איפה הפונקציה הזו מוגדרת בWP בשום מקום. אני רק יודע שויסטרד ובינארי בלו הן שתי התבניות הבודדות שמשתמשות בה. שרון ודקר – הלפ?

  עכשיו נחקור הודעות משורשרות… ובשלב הבא אולי ננסה להשתגע ולגרום לפאנל של הווידג'טים להתפצל לו להרבה בועות קטנות נפרדות שיהיה ממתק לעין.

 4. בעעע… נסיון ראשון לשרשוריאדה נחשל כשלון חרוץ. נצטרך לעשות ניתוח הרבה יותר כואב, כי נראה שכרגע אין הבדל בין תגובות שורש ותת-תגובות והעיצוב שלי נשבר לרסיסים. התגובות הרגילות הוחזרו.

 5. אני חוששת שתגובות משורשרות בעיצוב הזה יהיו באמת קות מאד ליישום….
  מעבר לכך – יש לך עוד כל מיני טקסטים לא מתורגמים ברחבי הבלוג – כמו למשל ההרשמה לתגובות ותאריך פרסום הפוסט עצמו

 6. אולי אצלך ביוניקס, מישל. אני עובד עם כלים של גנו…


  grep -r "func()" *

  ולגבי סיום הגיור – לאט לאט, נגיע גם לזה 🙂

  ראיתי את הויסטרד ליטל שלי עכשיו על MSIE7, נראה טוב…

 7. כל הכבוד. יש לך ביצים לעשות את מה שאני מזמן רוצה לעשות אבל לא מעזה.

  כך או כך, ראוי לציין שמי שעיברת את התבנית הזו פישל בקטע של פורמט התאריכים בדף של פוסט בודד.
  למען שלוות הנפש של שרון, תשנה את זה בבקשה לפורמט תואם עברית, כמו זה שמופיע אצלך בתגובות (האמת, גם שם מטריף לי את השכל שאין מקף אחרי "תגובה מ", אבל אני מצליחה להחזיק את זה בבטן איכשהו).

 8. מה לא מעזה? לסיים את הגיור של התבנית הפסיכדלית הזו? 🙂

  שני הדברים האחרונים שבאמת מציקים לי פה הוא רוחב עמודת הוידג'טים בשמאל (יטופל מחר) והעובדה שליד אייטמים UL צריכים להופיע כוכבים קטנים אבל הם תמיד דורסים את הטקסט בצורות משעשעות ואין לי זמן להבין מה קורה שם.

  אני חושב שאעתיק את תאריכי התגובות של פרשי, תמיד אהבתי אותם יותר.

 9. טוב. כרגע הבלוג שלך נראה כמו הגיהנום (בפיירפוקס). אני מקלידה באפור על רקע של שדה פורח ולא רואה כלום. קודם קיבלתי כמה שגיאות פטאליות. זה היה כיף.

  חשוב לי להדגיש שלא אני עיברתתי את התבנית הזו. שקלתי את זה, אפילו השקעתי בזה 20 דקות, ואז החלטתי שלא משתלם לי המאמץ הכרוך בעיברות של תבנית שנראית חרא ב-IE. אין לך מושג כמה תבניות זנחתי באמצע רק כי IE מניאק.

 10. יודע שלא את עיברתת. אני שאלתי אותה ישירות מעמרי, הוספתי לה וויג'טים, שיניתי בה קצת… זה מעין ארגז חול ללימוד CSS בשבילי כרגע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *