איזה יופי של בוקר…

הרכבת כרגיל איחרה, בעיתון מספרים על תהליך הריקבון המואץ של גופת מפלגת העבודה ועל נשיא שמסרב לרדת מהכסא, אנשים עומדים במדרגות הנעות (תעמדו לפחות רק בצד ימין כמו בלונדון!), ברולדין יש תור ארוך לקפה של הבוקר, המוכרת כבר חסרת סבלנות למנת האנשים הישנוניים שהביאה הרכבת – דופקת עם מלקחיים של עוגות על השיש ללקוחה בגיל כפול משלה "נו דברי! גבינה או קינמון?", אני לקחתי גבינה אבל החליפו לי בדרך עם איזו חיילת לשוקולד. אין זמן אין זמן אין זמן. עוד מעט שבת יאללה לזוז לזוז.

ואז הגעתי לקרוא חדשות במשרד והישראליות מיוצגת בכבוד גם בין בכירי תעשיית המחשבים. הטיעון המנצח למה להשאר עם רד האט והתמיכה של מטריקס ולא לעבור ללארי אליסון ומספרי חינם מופנים לארה"ב: אפשר לצעוק על איש התמיכה בעברית. אני לא ממציא. זה ציטוט של יו"ר דירקטוריון מטריקס, נציגי רד האט בישראל והבוס של איש התמיכה הנדון (אולי יש יותר מאחד, אבל לא יותר משלושה בערך).  אנשים ישלמו מאות דולארצ'ים בשנה תוספת על כל מכונה בשביל תמיכה בעברית? מי הם הלקוחות שלו בדיוק? מאיפה ההיבריס הזה, שלחו לו מרד-האט שי לחגים? שאר הכתבות בנושא היום בDM הן צואת פרים צרופה, כגון טענות שהצעד יעזור לאורקל לדחוק מהשוק את MySQL, לא הכתב ולא האנליסט המדופלם פיני כהן מבינים על מה הם מדברים. שלחתי תגובה…

2 תגובות בנושא “איזה יופי של בוקר…”

  1. Do they keep right in London?
    Here in Sydney we keep left on the escalators (most people).

    As for Oracle – the argument which I lean towards is that Oracle don't know anything about support, but then again – what does Matrix know about it?
    Anyway – it'll probably add to the competition.

    Have a nice week from Sydney – where government officials refer to people they serve as "customers".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

:wink: :wai: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)