החטא ועונשו

מודה כבוד השופט. נסעתי מעל המהירות (שוב). מה לעשות אבל מגיעה לי שלילה. אשמח אם רק תתן לי שבוע דחיה עד שאתארגן על נהגוס צמוד…

מהראשון לאוקטובר ועד השנה הבאה אני בלי רשיון. בעסה לי, אבל עם מחירי הדלק בימינו לא ברור שזה יעשה חור מאד מורגש בתקציב לעבור לתחבורה ציבורית.

אז לא לרחם עלי או משהו. אני סתם מודיע לכם…. שלא תגידו שלא אמרתי :-/

זמן טוב לנסוע לחו"ל לאיזה שבוע. חשבתי שאעשה את זה אחרי החגים אבל נו שיהיה… אם אני כבר שלול… מישהו בא לסופ"ש ארוך או שבוע ביוגוסלביה או צ'כיה או אמסטרדם?

4 תגובות בנושא “החטא ועונשו”

  1. באסה.

    עוד רעיון: נצל את ההזדמנות כדי לקנות וללמוד לרכב על אופניים. גם כי יהיה לך יותר זמן, כשאי-אפשר לצאת, וגם כי תוכל להתנייע יותר בקלות בלי רכב בתוך המושב, אולי אפילו לתחנת הרכבת.

    אגב: לשוטר יש סמכות (הרי אין לוחיות זיהוי) לרוקן מאוויר צמיגים של רוכב אופניים כשהוא רוכב בניגוד לחוק. למרות שעוד לא שמעתי שאיזשהו שוטר עשה שימוש בסעיף הזה.

  2. היא טענה 94 קמ"ש, אני אומר שאין סיכוי אבל זה ויכוח מול ממז"ר (מה שהמשטרה קוראת לו ממל"ז), אז החלטתי לבלוע את הכבודולקחת עסקת טיעון.

    דבורה הנביאה ברמת החי"ל, לפני כ11 חודש. דאיהו אופטרה (עם סמל של יענו-שברולט). האוטו הזה עם מזגן בפול, לא יכול להאיץ ל94 בעליה תוך 200 מטר כמו שהיא טוענת, אבל לך תתווכח עם המשטרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *